مشاوره :

021-88451452

مهاجرت به مالزی

آنچه در این مقاله میخوانید

مهاجرت به مالزی یک گزینه عالی برای متقاضیان ایرانی است. از آنجا که مالزی عموماً در کوهپایه ها قرار دارد و به دلیل آب و هوای عالی که این کشور دارد ، مقصد مناسبی برای مهاجرت و زندگی است. به خاطر داشته باشید که مهاجرت به مالزی به طور کلی به شما امکان می دهد پیشرفت خوبی در زندگی و تجارت خود داشته باشید. مهاجرت در مالزی در سال 2017 حدود 3 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است و این رقم در سال 2018 به 5 درصد رسیده است که نشان دهنده سطح بالای رضایت از زندگی در این کشور است. مالزی کشوری در حال توسعه و بسیار مدرن است که در آن می توانید سطح درآمد خوبی داشته باشید.

مالزی یکی از زیباترین کشورهای جنوب شرقی آسیاست که به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان ، سواحل زیبا و جنگل هایش ، که ترکیبی قابل توجه از تأثیر چین و اروپا را نشان می دهد ، مشهور است. اگر شما نیز به دنبال مهاجرت به خارج هستید ، مالزی قطعاً انتخاب مناسب شما است. نکته جالب در مورد مالزی این است که فرصت های زیادی برای اقامت قانونی در این کشور وجود دارد. مالزی به دلیل فرصت های شغلی زیاد و هزینه پایین زندگی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

مطالبی که در این مقاله خواهید خواند

  • شهرهای مالزی

·        روش‌ های مهاجرت به مالزی

·        راحت‌ترین روش مهاجرت به مالزی

·        میزان رضایت مهاجران به مالزی

·        آمار مهاجران به مالزی

·        مهاجرپذیری مالزی

·        شهرهای مهاجر پذیر مالزی

·        اقامت مالزی

·        اخذ پاسپورت مالزی

·        مشاوره

 

شهرهای مالزی

کوالالامپور

کوالالامپور ، پایتخت ، 1.79 میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر مرکز فرهنگی ، مالی و اقتصادی مالزی و محل اقامت رسمی پادشاه این کشور است. کوالالامپور در حال حاضر شهری بسیار مدرن با برج های دوقلوی پتروناس ، بلندترین ساختمان دوقلو در جهان است. دانشگاه مالایا یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کشور است و بالاترین رتبه را دارد. واقع در این شهر.

پنانگ

پنانگ در شبه جزیره مالزی واقع شده است. پنانگ از دو منطقه اصلی جزیره پنانگ و سایبرن پروا تشکیل شده است. پایتخت آن ، جورج تاون ، در اواخر دهه 1700 توسط انگلیسی ها تأسیس شد و در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این به تنهایی این منطقه را به یک مقصد برتر گردشگری تبدیل می کند. دانشگاه علوم مالزی ، یکی از قدیمی ترین موسسات آموزشی کشور ، در اینجا واقع شده است. علاوه بر این ، بسیاری از دانشکده ها و دانشگاه های پزشکی در پنانگ وجود دارد.

جوهور به رو

جوهور بهرو یکی از مهمترین مراکز تجاری کشور و یکی از شهرهای با رشد سریع است. مانند هتل ها ، این شهر اغلب پذیرای گردشگران سنگاپور و اندونزی است. مراکز خرید و خرده فروشی و کوالالامپور مانند کوالالامپور بازدیدکنندگان را از سراسر منطقه جذب می کند. برخی از موسسات در جوهوربرو شامل دانشگاه ساوتهمپتون ، دانشگاه رافلز و دانشگاه نیوکاسل هستند.

روش‌ های مهاجرت به مالزی

به طور کلی ، مهاجرت به مالزی در دسته بندی های مختلفی وجود دارد. متقاضیان مهاجرت به مالزی می توانند بین دو نوع اقامت کوتاه مدت و بلند مدت که در روش های زیر مهاجرت به مالزی به تفصیل شرح داده شده است ، یکی را انتخاب کنند:

    یکی از راههای مهاجرت به مالزی مهاجرت افراد متخصص و حرفه ای است. در این روش افراد ویزای کار یا ویزای ویژه می گیرند. به طور کلی در میان روش های مهاجرت به مالزی ، یک گزینه بسیار مناسب ، ویزای کار است.

    مورد بعدی مربوط به کسانی است که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری به مالزی مهاجرت کنند ، در این صورت شما باید سرمایه اولیه خوبی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که برای مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری ، باید سعی کنید یک طرح تجاری بسیار دقیق تهیه کنید.

    مالزی همچنین برای افرادی که به دنبال ادامه تحصیل هستند گزینه بسیار خوبی است. در این روش ، متقاضی باید مدارک لازم برای اخذ ویزای دانشجویی و همچنین مدرک زبان را داشته باشد.

    راه دیگری برای مهاجرت به مالزی برای افرادی که از مشکلات جانی و مالی در کشور خود رنج می برند وجود دارد. خوب است بدانید که پناهندگی در مالزی یکی از روش هایی است که پیچیدگی های زیادی دارد و یکی از روش های غیرقانونی مهاجرت به مالزی محسوب می شود که معمولاً مشکل ساز است.

    یکی دیگر از روش های مهاجرت ازدواج است که در آن فردی که با مالزیایی ازدواج می کند می تواند به مالزی نیز مهاجرت کند. لطفاً توجه داشته باشید که در سال 2017 ، سرویس مهاجرت مالزی اصلاحیه جدیدی را تصویب کرد.

    اقامت در خانه دوم مالزی یا “MM2h” به شما اجازه می دهد تا یک ویزای بلند مدت برای اقامت در کشور به مدت 10 سال داشته باشید و می توانید همسر و فرزندان زیر 21 سال و مجرد خود را که دارای مجوز از بخش گردشگری است ، بیاورید. توسط وزارت امور خارجه مالزی صادر شده است و شما فقط باید فرم مناسب را تکمیل و ارسال کنید.

به طور کلی ، زندگی در مالزی شرایطی است که افراد می توانند درآمد خوبی داشته باشند و شرایط زندگی در مالزی به صورت دوره ای تعیین می شود ، اما توجه داشته باشید که هزینه زندگی در مالزی نیز متفاوت است.

مهاجرت سرمایه گذاری به مالزی

یکی از راههای عالی مهاجرت به این کشور سرمایه گذاری در مالزی است که در آن زیرمجموعه های مختلفی وجود دارد و هر کدام شرایط خاص خود را دارند. به خاطر داشته باشید که یکی از روش هایی که افراد با آن روبرو هستند خرید ملک است و شما با خرید خانه در مالزی و اخذ اقامت به راحتی می توانید زندگی خوبی را برای خود و شریک زندگی خود فراهم کنید. یکی دیگر از راه های مهاجرت به مالزی ، طرح خانه دوم است ، که برای افرادی است که قصد دارند با همسر و فرزندان خود در این کشور بمانند. در این طرح می توانید با والدین بالای 60 سال خود وارد این کشور شوید.

یک موضوع بسیار مهم در این طرح وجود دارد و آن این است که شما اجازه کار ندارید و باید ثابت کنید که سرمایه شما 100 هزار دلار است. همانطور که شواهد نشان می دهد ، مردم باید ثابت کنند که درآمد ماهانه معینی دارند. توجه داشته باشید که درآمد شما می تواند در قالب اوراق بهادار یا سود سرمایه گذاری استفاده شود. اگر کمتر از 50 سال سن دارید ، باید ثابت کنید که سرمایه ای در حدود 50،000 دلار دارید ، در این صورت فقط اجازه مهاجرت به مالزی را خواهید داشت. روش کار این است که در این کشور یک حساب باز کنید و 89 of پول را به مدت شش ماه ثابت نگه دارید ، همانطور که مشخص شده است ، به این ترتیب می توانید ده سال اقامت در مالزی را بدست آورید.

مهاجرت از طریق ازدواج با مالزی

مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج دارای قوانین خاصی است ، باید در نظر داشته باشید که به این ترتیب زن یا مردی که دارای تابعیت مالزی هستند می توانند با ازدواج با یک فرد خارجی اقامت وی را در این کشور برای وی فراهم کنند. به خاطر داشته باشید که شرایط خاصی برای مهاجرت به مالزی وجود دارد و یکی از شرایط مهم این است که ازدواج سوری نباشد. این بدان معناست که این امر نه تنها با هدف مهاجرت به مالزی انجام می شود و مطابق خواسته های قلبی افراد انجام می شود. یک شهروند مالزی باید ثابت کند که از امکانات مالی لازم برای برآوردن نیازهای همسر خود در طول اقامت خود در این کشور برخوردار است. به خاطر داشته باشید که متقاضی باید گردش مالی مناسبی داشته باشد. اگر افراد دارای فرزند باشند ، کودک نیز شهروند این کشور خواهد بود.

هنگام ازدواج با مالزیایی ، باید روال آشنایی خود و مدت زمان نامزدی خود را توضیح دهید. همچنین باید توضیح دهید که چرا قصد دارید با فردی غیر از ملیت خود ازدواج کنید و پس از سه سال برای اقامت اقدام کنید. تعیین کنید که آیا در این کشور اقامت برای شما فراهم می شود یا خیر؟! مهم است بدانید که در این مدت شما از نظر مالی مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت و در چه وضعیتی هستید و آیا می توانید هزینه های زندگی را تامین کنید یا خیر و همچنین نوع رابطه ای که با همسر و وضعیت تاهل خود دارید.

خوشبختانه مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج می تواند راه بسیار خوبی باشد و اگر در طول زندگی خود در این کشور دچار جنایت یا مشکلی شدید ، ادامه روند اقامت در این کشور قطعاً برای شما به تاخیر می افتد و باید سعی کنید خودت خوب ثابت کن در طرح جدید مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج برای اقامت ، در طول مصاحبه از متقاضی سوال می شود که آیا در طول زندگی خود توانسته به زبان کشور صحبت کند.

افرادی که صاحب فرزند شده‌اند قطعاً شانس بیشتری برای اخذ اقامت این کشور خواهند داشت.

مهاجرت از طریق تولد به مالزی

ملیت از نظر تولد در مالزی بر اساس سیستم خونی است. در این روش ، والدین باید شهروند مالزی باشند ، بهتر است بدانید که در مالزی تابعیت دوگانه وجود ندارد. این بدان معناست که اگر شهروند آن کشور هستید ، نمی توانید برای تابعیت یک کشور دیگر درخواست دهید.

    اگر والدین دو فرزند مالزیایی باشند ، فرزند آنها نیز شهروند آن کشور خواهد بود.

    اگر پدر کودک مالزیایی باشد و مادر خارجی باشد و ازدواج رسمی نشده باشد ، کودک تابعیت آن کشور را دریافت نخواهد کرد. فرقی نمی کند که او در مالزی به دنیا آمده باشد یا خیر. “

    اگر والدین کودک فاقد تابعیت باشند و کودک در کشور متولد شده و تا 18 سالگی در این کشور اقامت داشته باشد ، می تواند تابعیت مالزی را دریافت کند.

مهاجرت به مالزی را مطالعه کنید

مالزی در رتبه 11 جهان در زمینه پذیرش دانشجو قرار دارد. مهاجرت به مالزی با آموزش برای همه سنین ارائه می شود و رشته های مختلف در دانشگاه های این کشور آموزش داده می شود. خوب است بدانید که زبان آموزشی در مالزی انگلیسی است و افراد به راحتی می توانند در این کشور تحصیلات خوبی را دریافت کنند. یکی از مزایای تحصیل در مالزی این است که متقاضی می تواند بدون مدرک زبان به دانشگاه برود ، شرایط این افراد این است که برای یادگیری زبان مالایی باید یک دوره یک ساله در مالزی بگذرانند.

مدت اعتبار دیپلم دانشگاهی در این کشور طولانی است و شخص می تواند با دیپلم خود در سایر کشورها نیز کار کند. شما می توانید با هزینه کم در مالزی تحصیل کنید و این برای کسانی که وضعیت مالی خوبی ندارند یک انتخاب عالی است. دانشگاه هایی که در آن تحصیل می کنند نیز امکاناتی را برای دوره های کوتاه مدت و بلند مدت ایجاد کرده اند تا افراد بتوانند با امکانات مناسب از اقامت دانشجویی برخوردار شوند. هزینه زندگی در این کشور پایین است. از معروف ترین دانشگاه های این کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    دانشگاه موناش “دانشگاه موناش مالزی”

    دانشگاه کرتین مالزی

    دانشگاه ناتینگهام مالزی

    دانشگاه ساوتهمپتون – پردیس مالزی

    خواندن “دانشگاه خواندن مالزی”

به خاطر داشته باشید که 4 سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی و 2 تا 4 سال برای دوره های بالاتر فرصت دارید. بنابراین ، کسانی که قصد تحصیل در مقطع دکتری در این کشور را دارند حداقل به 4 سال زمان نیاز دارند. لطفا توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه های معتبر در مالزی از شما مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 را درخواست می کنند.

با داشتن ویزای دانشجویی در این کشور ، می توانید یکی از اعضای خانواده خود را به مالزی ببرید. 10 تا 30 ساعت کار در این کشور برای شما فراهم کنید. به خاطر داشته باشید که مالزی به عنوان یک کل کشور از نظر تحصیلات عالی است و می تواند برای بسیاری از افراد یک انتخاب عالی باشد. برای درخواست ویزای دانشجویی در این کشور ، باید درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید و دانشگاه این کشور برای شما دعوت نامه ای ارسال می کند که دریافت ویزا از این کشور را برای شما آسان می کند.

ویزای دانشجویی مالزی به مدت یک سال صادر می شود و باید تمدید شود ، لطفاً به خاطر داشته باشید که هزینه تمدید ویزا نیز جداگانه ارزیابی می شود.

مهاجرت کارگری مالزی

مهاجرت به مالزی با ویزای کار نیز با مجموعه ای از مقررات جدید همراه است که در آن برای مهاجرت به مالزی به “پیشنهاد کار” نیاز دارید ، او باید بتواند حامی مالی و ارسال دعوت نامه برای نشان دادن میزان حقوق و درآمد شما باشد. هستند ، و همچنین باید نشان دهد که شما در چگونه هزینه های زندگی در طول اقامت خود را پرداخت خواهید کرد؟

قانون کار مالزی تصریح می کند که زبان رسمی این کشور مالایی “مالایی” است که توسط همه ادارات دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. مردم برای تجارت و صادرات باید از زبان انگلیسی استفاده کنند. ساعت کار در مالزی از 9 صبح تا 5 بعدازظهر از دوشنبه تا جمعه است. این کشور زمان نماز را نیز در نظر می گیرد زیرا مالزی یک کشور مسلمان است. با توجه به نوع کار شرکت مربوطه می توانید آنجا را ترک کنید. هنگامی که رزومه خود را ارسال می کنید و منتظر پاسخ هستید ، می توانید درخواست کار خود را در مالزی به صورت آنلاین تکمیل کنید.

ویزای کار مالزی معمولاً برای یک تا دو سال صادر می شود و پس از آن افراد باید ویزای خود را تمدید کنند. پس از 4 تا 5 سال کار در این کشور ، می توانید درخواست دهید. به این ترتیب ، شرایط کاری شما ، انجام تعهدات کاری ، شرایط سرمایه گذاری و بازرسی های دقیق روزانه برای شما انجام می شود و می توانید اقامت دائم در این کشور را دریافت کنید. به افراد بسیار حرفه ای که هیچ گونه ارتباطی با کارفرما ندارند می توانند با ویزای توریستی وارد کشور شده و در مدت اقامت خود در کشور با کارفرما تماس بگیرند و شخصاً ثابت کنند که از نظر دانش حرفه ای در موقعیت بسیار بالایی قرار دارند. این روش نشان می دهد که مهاجرت کاری به مالزی غیرممکن نیست ، مادامی که اطلاعات را از ساده ترین روش موجود بدست آورید.

لطفاً توجه داشته باشید که تحصیلات عالی ، سن و تجربه شما (کارگران 27 سال به بالا ، متخصصان فناوری اطلاعات 23 سال و بالاتر) بسیار معتبر هستند ، شما باید مجوز کار در آن کشور را داشته باشید ؛ در غیر این صورت ، کار در آن کشور/منطقه غیرقانونی بوده و موجب جریمه کارفرما و حبس کارگر یا کارگر خواهد شد..

مهاجرت از طریق همراه به مالزی

اگر یکی از اعضای خانواده شما در مالزی زندگی می کند ، می توانید با اخذ ویزای همراه ، اجازه اقامت در مالزی را دریافت کنید. روند کلی این روش این است که شرایط کلی آنها برای مهاجرت به مالزی مورد ارزیابی قرار می گیرد ، بنابراین فرد باید در نامه ای مشخص کند که قادر به تأمین هزینه های زندگی خود خواهد بود. اگر می خواهید از طریق روش سرمایه گذاری وارد مالزی شوید ، می توانید برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه بگیرید.

به خاطر داشته باشید که به طور کلی ، روال زندگی در مالزی به گونه ای است که افراد در صورت داشتن بودجه کافی می توانند به راحتی و به سادگی به مالزی مهاجرت کنند.

مهاجرت گردشگران به مالزی

یکی دیگر از راه های مهاجرت به مالزی مهاجرت توریستی است. هنگام مهاجرت به این کشور ، باید یک ویزای معتبر و همچنین گذرنامه 6 ماهه با دو ورق سفید داشته باشید. لطفاً توجه داشته باشید که باید اسناد مالی و تجاری ارائه دهید و ثابت کنید که طبق برنامه تعیین شده به کشور خود برمی گردید. سایر موارد مهاجرت گردشگران به مالزی شامل داشتن بلیط برگشت با بیمه مسافرتی است.

شرایط ویژه مهاجرت به مالزی

راه دیگری که می تواند منجر به مهاجرت به مالزی شود کارآفرینی است. روش کار این است که ابتدا باید یک شرکت در این کشور ثبت کنید و یک طرح تجاری بسیار دقیق داشته باشید که مزایای این کار را برای رشد اقتصاد این دولت نشان می دهد.

    • یک نوع روش ثبت شرکت در این کشور این است که تمام سرمایه شرکت توسط یک فرد خارجی تعیین می شود. این نوع کارآفرینی فردی به گونه ای است که هرگونه منفعت این شرکت به شخص اصلی می رسد. برای ورود به این گزینه باید حداقل 50،000 رینگیت مالزی داشته باشید. در مورد رستوران ، شرکت های واردات و صادرات ، حداقل سرمایه اولیه برای شما باید یک میلیون رینگیت باشد.

    • نوع دیگری از سرمایه گذاری مشترک باید با یک شرکت مالزی مرتبط باشد و 50٪ مشارکت در ثبت شرکت در نظر گرفته می شود ، سرمایه اولیه در این روش 350،000 RM است. توجه داشته باشید که در روش های سرمایه گذاری مشترک ، درآمد ، مالیات ، زیان و سایر گزینه ها عموماً به صورت مشترک و بر اساس درصد سهام افراد تعیین می شود.

همانطور که شواهد نشان می دهد ، مالزی کشوری بسیار قدرتمند برای ورود به عرصه کارآفرینی است. کافی است افراد یک طرح تجاری عالی ارائه دهند ، مهاجرت به مالزی برای کسانی که می خواهند ایده خود را بسازند یک گزینه عالی است..

راحت‌ترین روش مهاجرت به مالزی

وقتی قصد مهاجرت به کشور را داریم ، روش های متفاوتی داریم و گاهی تحصیل می تواند روش خوبی باشد ، گاهی سرمایه گذاری و کار می تواند آینده بسیار خوبی را برای ما تضمین کند. در هر صورت ، بهترین راه برای مهاجرت به مالزی چیست ، ما تصمیم می گیریم؟

از بین تمام راههای مهاجرت به مالزی ، ما گزینه سرمایه گذاری را بهترین گزینه می دانیم. این امر به این دلیل است که تجارت مالزی همیشه خوب بوده و تمرکز دولت بر کمک به رشد بیشتر کشورش است. با توجه به اینکه وضعیت درآمد در ایران برای جوانان دشوار شده است ، یافتن شغل مورد نظر آنها بسیار دشوار است و همچنین به دلیل هزینه های بالای زندگی در این کشور ، برخی از افراد در تلاش برای ترک خدمات مختلف مهاجرت هستند. روشها ، در این صورت ابتدا باید بتوانید تخصص خود را در زمینه خاصی ارتقا دهید.

با فرض اینکه تا حدی در برنامه نویسی کامپیوتر مسلط بوده اید ، اکنون واجد شرایط هستید که مالزی را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کنید. در این صورت ، شما نمونه ای از کار خود را ارائه می دهید و سپس شرایط کار شما به راحتی فراهم می شود.

قبل از انجام اقدامات لازم برای مهاجرت به مالزی ، توصیه می شود در مورد مشاغل درآمدزا در مالزی استعلام کنید.

رضایت مهاجران به مالزی                                                                                                    

به جرات می توان گفت هیچکس نمی تواند با مدرک نرم افزار و کامپیوتر به مالزی مهاجرت کرده و ناراضی باقی بماند. سیستم های کامپیوتری در مالزی روز به روز در حال پیشرفت هستند و این روند نشان می دهد که این کشور توانسته است محیط بهتری برای درآمدزایی ایجاد کند و افرادی که با تخصص کامپیوتر به مالزی می آیند از بیش از 95 درصد زندگی در آنها رضایت دارند. به این کشور وجود دارد افرادی که مالی خوانده اند و تصمیم به مهاجرت به مالزی گرفته اند بیش از 88 درصد از زندگی و مهاجرت خود راضی هستند ، این را می توان در زمینه حسابداری نیز مشاهده کرد.

افرادی که در زمینه بازاریابی کار می کنند نیز از سلامت کامل برخوردار هستند و رشد آنها در این کشور 11 درصد بوده است که بیش از 76 درصد رضایت مهاجر از این تخصص است. این کشور به طور کلی رتبه بسیار خوبی از نظر صادرات و واردات دارد ، بنابراین زیرساخت های اقتصادی در این کشور نیز به این موضوع بستگی دارد. شایان ذکر است که در کل این کشور ، روند رشد بسیار سریع است و نشان می دهد که شرکت های خصوصی در مالزی نیز می توانند در جذب شهروندان خارجی کمک کنند. به طور کلی ، رضایت از مهاجران به مالزی حدود 32 درصد بیشتر از سالهای گذشته است. این به دلیل استاندارد بالای زندگی در مالزی است که در هیچ کشور دیگری نادر است.

بهتر است این گزینه مهم را در نظر بگیرید که در صورت ورود به یک تجارت ، می توانید به راحتی وارد یک تجارت در مالزی شوید و درآمد خوبی ایجاد کنید..

آمار مهاجران به مالزی

تعداد مهاجرانی که در زمینه کامپیوتر و نرم افزار به مالزی تخصص دارند روز به روز در حال افزایش است و این کشور همچنان در این زمینه تقاضای زیادی دارد. تعداد مشاغل مرتبط با کامپیوتر در مالزی در مقایسه با سال 2013 حدود 75 درصد افزایش یافته است که بی سابقه و کمتر رایج است. خوب است بدانید که مالزی هر سال از استخدام متخصصان کامپیوتر خبر می دهد. این کشور در زمینه حسابداران نیز بسیار جذاب است ، به طوری که جذب حسابدار در مالزی بیش از 65 درصد نسبت به سال های گذشته رشد کرده است. افرادی که نمرات خوبی در حسابداری دارند سعی می کنند مالزی را به عنوان مقصد مهاجرت انتخاب کنند.

اقامت در مالزی یک انتخاب عالی برای ایرانیان است و آمارها نشان می دهد که تعداد مهاجران از ایران به این کشور در مقایسه با سال های گذشته 22 درصد افزایش یافته است. مردم ایران با شرایط زندگی در این کشور آشنا هستند و به طور کلی می توانند به راحتی با مردم مالزی ارتباط برقرار کنند. چنین شرایطی در سایر کشورها کمتر دیده می شود. آب و هوای مالزی نیز عالی است و مشخص است که با طبیعت مردم ایران سازگار است. همانطور که شواهد نشان می دهد ، شرایط زندگی در مالزی طی چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

مالزی شرایط خوبی را برای مهاجران فراهم کرده است ، به طوری که مهاجران در یافتن مسکن و همچنین یافتن شغل کمتر مشکل دارند. زیرساخت های اقتصادی مالزی نیز 12 درصد رشد کرده است که نشان می دهد ثبت شرکت در مالزی نیز می تواند یکی از دلایل افزایش تعداد مهاجران به این کشور باشد.

مهاجرت مالزی

مالزی کشوری بسیار زیبا با آب و هوای منحصر به فرد است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و مهاجرت به مالزی می تواند برای افراد مختلف خاطره ای بسیار خوشایند باشد. هزینه زندگی در مالزی نیز طبیعی است و همه اینها نشان دهنده افزایش مهاجران مالزی است. یافتن شغل در مالزی روشهای خاص خود را در مقایسه با سایر کشورها دارد. به عنوان مثال ، اگر هدف شما از مهاجرت به مالزی کسب یک شغل خوب است ، ابتدا باید با شرکت های بین المللی فعال در این کشور تماس بگیرید.

به خاطر داشته باشید که رزومه و سابقه تحصیلی شما در این فرایند بسیار مهم است. همانطور که معلوم است ، مالزی یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. در ابتدا این کشور شرایط مناسبی را برای کسانی که تخصص کافی برای مهاجرت نداشتند فراهم نکرد ، اما امروز روند مهاجرت به مالزی بهتر از گذشته شده است و این کشور بر یک سری سختگیری ها غلبه کرده است.

به خاطر داشته باشید که برای اینکه بتوانید اقامت دائم در این کشور را بدست آورید ، ابتدا باید در زمان معینی در مالزی اقامت موقت داشته باشید و خود را ثابت کنید.

شهرهای مهاجرپذیر در مالزی

    اکثر افرادی که تصمیم به مهاجرت به مالزی می گیرند ، به کوالالامپور ، پایتخت مالزی با جاذبه های فراوان مهاجرت کرده اند. مالزی معمولاً در دامنه کوه قرار دارد و آب و هوای این شهر برای ایرانیانی که متقاضی مهاجرت به این کشور هستند بسیار عالی است.

    پنانگ یکی دیگر از شهرهایی است که گزینه مناسبی برای مهاجرت به مالزی است. شهر پنانگ مملو از شگفتی های هیجان انگیز از جمله استراحتگاه های عالی است. این شهر برای کسانی که ویزای توریستی مالزی دریافت کرده اند و دارای آب و هوای گرمسیری است گزینه مناسبی است.

    برخی از ایرانیان از زندگی در لنکاوی مالزی لذت می برند. زندگی در این شهر به دلیل طبیعت منحصر به فردش بسیار دلپذیر است.

    البته ، به خاطر داشته باشید که کوتا کینابالو یکی دیگر از شهرهای بزرگ مالزی با فرهنگ غنی است. اما به طور کلی احتمال اینکه ایرانیان در این شهر زندگی کنند کمتر است زیرا فضای ایجاد درآمد در این شهر محدود است.

اقامت در مالزی

خوب است بدانید که برای اقامت دائم در مالزی باید به مهارت های خود تکیه کنید. این بدان معناست که باید بدانید حتی اگر شخصی اعلام کرد که از شما حمایت مالی می کند ، باز هم باید برای کار خاصی به تنهایی درخواست دهید. به خاطر داشته باشید که اقامت دائم برای کسانی است که ثابت کرده اند که می توانند از عهده آن برآیند. برای گرفتن گذرنامه در این کشور آماده شوید ، بهتر است مهارت های کافی برای اخذ گذرنامه در مالزی را داشته باشید زیرا مهارت های شما بسیار مهم است. افرادی که در زمینه خاصی مهارت دارند ، اغلب بهتر از دیگران گلیم خود را از آب بیرون می آورند.

توصیه ما به شما عزیزان این است که از روش های قانونی برای اخذ اقامت دائم در مالزی استفاده کنید و از روش های غیرقانونی استفاده نکنید. با وسایل غیرقانونی ، می توانید سریعتر به آنچه می خواهید برسید. اما به زودی آنها از شما مطلع خواهند شد و شما مجبور خواهید شد به کشور خود بازگردید.

اخذ پاسپورت مالزی

کسانی که مایل به دریافت گذرنامه مالزی هستند باید به دولت ثابت کنند که زندگی در مالزی برای آنها از کشور مبدأ آنها ارزشمندتر است و شرایط پیشرفت در مالزی بهتر است. لطفاً توجه داشته باشید که باید در آزمون زبان مالایی نمرات خوبی داشته باشید.

مشاوره

خبر خوب برای شما این است که مجبور نیستید مدت زیادی در سفارت منتظر بمانید یا نگران زمان باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با مشاوران ما تماس بگیرید و آنها به شما اجازه می دهند در اولین فرصت به این کشور مهاجرت کنید.

اعتماد شما اعتبار ماست کافیست با مشاوران ما در تماس باشید تا در بهترین شرایط و زمان، امکان مهاجرت شما را در این کشور فراهم سازند.