مشاوره :

021-88451452

کار در مالزی

آنچه در این مقاله میخوانید

اتباع خارجی که مایل به کار در مالزی هستند نیاز به اخذ ویزای کار در مالزی دارند. اصطلاح “ویزای کار” کل مراحل اخذ مجوز کار در مالزی را شامل می شود.

به عنوان یک شهروند خارجی ، قبل از اینکه بتوانید در مالزی کار کنید ، ابتدا باید یک شرکت مالزی را پیدا کنید که می خواهد شما را استخدام کند. پس از آن ، کارفرمای شما باید از طرف شما برای مجوز کار در مالزی درخواست کند. تنها در صورتی که مقامات درخواست مجوز کار برای کارمندان خارجی را تأیید کنند ، تنها در این صورت است که می توانید کار خود را در مالزی آغاز کنید. علاوه بر این ، انواع مختلفی از مجوزهای کار بسته به نوع شغل و مدت خدمت در مالزی وجود دارد.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

 • شرایط کار در مالزی
 • درباره کار در مالزی
 • لیست مشاغل مورد نیاز مالزی در سال 2020
 • فرآیند درخواست شغل در مالزی
 • اسناد و مدارک مورد نیاز کار در مالزی
 • حداقل دستمزد در مالزی
 • مالیات و هزینه‌های کار در مالزی
 • مشاوره

شرایط کار در مالزی

مالزی یک کشور گرمسیری است. مهاجرت به مالزی در بین مردم بسیار محبوب است زیرا این کشور نه تنها ماجراجویی بسیار لذت بخش است بلکه مکانی زیبا با گنجینه های طبیعی بسیاری است که می توانید در طول اقامت خود کاوش کنید. در این کشور فرصت های شغلی زیادی و هزینه زندگی نسبتاً پایین وجود دارد. مالزی دارای امکانات بهداشتی عالی است و مدارس بین المللی زیادی برای انتخاب وجود دارد. مالزی یک کشور توسعه یافته است بنابراین تغییر لازم نیست.

درباره کار در مالزی

شرکت های مالزی فقط مجاز به استخدام کارگران خارجی هستند تا ثابت شود که مالزیایی ها قادر به انجام این کار نیستند یا نمی خواهند. برای مشاغل استراتژیک مانند مدیریت ، امور مالی و غیره استثنا قائل می شوند. این امر به این دلیل است که مالزیایی ها امروز تحصیلات خوبی دارند ، بنابراین باید مهارت های خوبی را نشان دهید. حداقل مدرک کارشناسی ، ترجیحاً کارشناسی ارشد با چندین سال سابقه کار ، می تواند شانس شما را برای یافتن کار افزایش دهد.

اگر قراردادی بیش از 8000 روپیه در ماه به شما پیشنهاد شود ، درخواست مجوز کار شما بلافاصله تأیید می شود و اداره مهاجرت تضمین می کند که شما مجوز کار خود را ظرف یک هفته دریافت خواهید کرد.

مجوز معمولاً برای 1 یا 2 سال و در برخی موارد به مدت 3 یا حتی 5 سال مورد نیاز است. پس از این مدت ، کارفرمای شما باید مجوز شما را تمدید کند. شما مجاز به کار در مالزی با مجوز کار هستید. با مجوز کار می توانید یک حساب بانکی در مالزی باز کنید. حتی ممکن است وام بگیرید مهاجران مالیات بر اشتغال در هر دو کشور یا در مالزی را پرداخت می کنند. در بیشتر موارد ، مالزی با کشورها موافقت می کند تا از مالیات مضاعف اجتناب کنند. مالزی با 26 درصد بالاترین نرخ مالیات را دارد. اگر در مالزی زندگی و کار می کنید ، مطمئن شوید رسید مالیاتی خود را برای اظهارنامه مالیاتی خود نگه دارید.

مالزی دارای برنامه بازنشستگی (EPF) است که در آن بخش کوچکی از دستمزد ماهانه برای بازنشستگی در نظر گرفته شده است. کارفرمایان موظفند این پول را برای کارمندان محلی خود پس انداز کنند ، اما این امر در مورد مهاجران خارجی صادق نیست. این مبلغ اغلب به حقوق ماهانه اضافه می شود. صنایع اصلی مالزی عبارتند از:

    کشاورزی

    ماشین

    ساخت و ساز

    الکترونیکی

    خدمات مالی

    فناوری پزشکی

    گردشگری

طبقه‌بندی کارگران خارجی در مالزی

با توجه به هزینه بسیار پایین زندگی در مالزی ، بیشتر و بیشتر خارجی ها به این کشور مهاجرت می کنند. اما همه کارگران مالزی در یک صفحه نیستند. برعکس ، با توجه به طبقه بندی خاص نیروی کار مالزی ، هر کارگر در یک دسته خاص طبقه بندی می شود. بنابراین ، انواع ویزای کار و دستمزد کارگران متفاوت خواهد بود. طبقه بندی کارگران مالزی باعث ارتقاء سطح حقوق افراد و افزایش دستمزد آنها می شود.

لیست مشاغل مورد نیاز در مالزی در سال 2020

در نیروی کار بسیار رقابتی امروز ، سالانه ده ها هزار فارغ التحصیل وارد بازار کار می شوند ؛ بنابراین ، قبل از اینکه ماشه را بکشید ، در دوره یادگیری هستید. در زیر لیستی از وظایف اصلی مالزی برای 2019/2020 آمده است ، فهرست مشاغل مورد نیاز مالزی در سال 2020

    ابتدا مهندسی

داده ها نشان می دهد که مهندسان در همه زمینه ها ، به ویژه در زمینه های معماری ، علم و فناوری مورد نیاز هستند. برخی از بهترین مشاغل موبایل شامل مهندسان پروژه ، مهندسان مکانیک ، مهندسان عمران و مهندسان صنایع و تولید است.

مهندسی همچنین برای انقلاب صنعتی 4.0 (IR4.0) بسیار مناسب است. با پیشرفت در هوش مصنوعی ، روباتیک و اتوماسیون و با ظهور این مشاغل جدید ، می توانید پیشگام شوید.

شرایط مورد نیاز: مهندس عمران ، مهندس مکانیک ، مهندس برق ، مهندس الکترونیک ، مهندس پروژه ، مهندس مخابرات ، مهندس صنایع و تولید

    شماره 2 علوم کامپیوتر

برای افزایش تقاضا برای محاسبات می توانید به این دوره دیجیتالی تکیه کنید ؛ به دلیل پیچیدگی داده های بزرگ ، نگرانی هایی در مورد حفاظت از آن وجود دارد.

انجمن بانک های مالزی (AM) گزارش داد که متخصصان امنیت سایبری نیاز مبرم به مبارزه با جنایات مالی مسلحانه دارند. برای شروع ، صنایعی مانند بیمه ، دارایی ، داروسازی و تولید نیز برای تقویت قابلیت های دیجیتالی خود به متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارند.

اگرچه اکثر شرکت ها فقط متقاضیان را ملزم به دریافت مدرک در علوم کامپیوتر ، فناوری اطلاعات یا مهندسی نرم افزار می کنند ، اما برخی از شرکت ها به گواهینامه حرفه ای در زمینه های خاص نیاز دارند.

کار بر اساس تقاضا: تحلیلگران سیستم ، توسعه دهندگان نرم افزار ، برنامه نویسان ، مهندسان پایگاه داده ، مهندسان شبکه ، افسران امنیت شبکه ، مدیران سیستم

    شماره 3 در تجارت

اگرچه فارغ التحصیلان زیادی در خارج از کشور وجود دارد ، اما تحصیلات بازرگانی به دلیل وسعت رشته های خود ، از جمله امور مالی ، حسابداری ، منابع انسانی و بازاریابی ، همچنان اهمیت دارد.

گفته می شود که شرکت ها در استخدام مدیران فروش و بازاریابی با مشکلات خاصی روبرو هستند ، به ویژه آنهایی که از دانش کافی در صنعت برخوردارند ، مانند حمل و نقل هوایی ، داروسازی و مهندسی. در عین حال ، مدیران مالی نیز برای دریافت گواهینامه های حرفه ای (به عنوان مثال ACCA ، CFA) درخواست می کنند.

بهترین مشاغل شرکتی محدود به این مشاغل سنتی نیست. انجمن مالکان هتل های مالزی (MAHO) می گوید که مشاوران تجارت الکترونیک به دلیل روند رزرواسیون آنلاین در صنعت مسافرت اهمیت دارند.

مشاغل مورد درخواست: مدیر فروش و بازاریابی ، مدیر بازاریابی دیجیتال ، مدیر مالی ، مشاور مالی شرکت ، تحلیلگر گزارشگری مالی ، مدیر منابع انسانی ، مدیر استخدام ، مدیر حساب ، حسابرس ، مشاور مالیاتی

    کشاورزی شماره 4

کشاورزی بخش مهمی از اقتصاد مالزی است. با این حال ، گزارش شده است که به دلیل شرایط سخت کاری و برنامه های آموزشی طولانی مدت برای پست های مدیریتی ، متقاضیان کمتری وجود دارد ، به ویژه در بین جوانان متقاضی موقعیت در این صنعت.

برای حل این مشکل ، انجمن تولیدکنندگان کشاورزی مالزی (MAPA) یک برنامه آموزشی ساختار یافته ایجاد کرده است تا کارکنان جوان را در زمان کمتری به مهارت های لازم مجهز کند. این امر به متقاضیان اجازه می دهد تا نردبان شغلی خود را بسیار سریعتر طی کنند.

مشاغل مورد نیاز: مدیر مزارع ، مدیر کشاورزی ، مدیر املاک.

    آمار شماره 5

آیا شما یک جادوگر ریاضی هستید؟ به نظر می رسد فارغ التحصیلان علوم آماری به دلیل مهارت در آمار و تجزیه و تحلیل داده ها در صنایع بزرگ تقاضای زیادی دارند.

شرکت های بیمه از فقدان آمار تحلیلی واجد شرایط رنج می برند ، در حالی که بانک ها به دنبال استعدادهایی با مهارت هایی مانند مدل سازی داده ها و طراحی OLAP (پردازش تحلیلی آنلاین) هستند. صنعت نفت و گاز نیز فاقد نامزدهای با تجربه کافی در زمینه داده های بزرگ و هوش مصنوعی است.

مشاغل مورد نیاز: دانشمند داده ، مهندس کلان داده ، تحلیل داده کاوی ، قیمت اکتار ، ارزش گذاری اکتار ، ریاضی دان

    شیمی شماره 6

کمبود گسترده مواد شیمیایی در صنایع مختلف ، به ویژه در زمینه تحقیق و توسعه وجود دارد.

انجمن تولیدکنندگان نساجی مالزی اظهار می کند که تعداد کمی از شیمیدان های نساجی تخصصی وجود دارد. در همین حال ، یک اسکن محیطی دارویی گزارش می دهد که شیمیدان های دارویی این دارو را درخواست می کنند. علاوه بر این ، زیرمجموعه های شیمیایی ، پتروشیمی و اولئوشیمی با گواهینامه مربوطه ، کمبود مهندسین شیمی واجد شرایط را تجربه می کنند.

مشاغل مورد نیاز: شیمیدان (تحقیق و توسعه) ، شیمیدان (لاستیک) ، شیمیدان (پلیمر) ، شیمیدان (نساجی) ، شیمیدان (کنترل کیفیت) ، شیمیدان (داروسازی) ، رسوب شناس

 • شماره 7 ایمنی و بهداشت شغلی
 • این شغل خاص یکی از مهمترین بخشها در هر زمینه ای است! اگرچه این ممکن است ساده به نظر برسد ، اما در واقع به دانش تخصصی و فنی نیاز دارد. بخشهای اصلی که در حال حاضر به متخصصان ایمنی و بهداشت شغلی نیاز دارند ، تولید ، ساخت و ساز ، معدن و معدن است. یکی از مهمترین دلایلی که به سختی می توان این شغل را پر کرد عدم اعتبار مورد نیاز متقاضیان است.
 • مشاغل مورد تقاضا: کارشناس بهداشت و ایمنی شغلی ، مهندس بهداشت و ایمنی ، شایسته مدیریت پسماند
 •     شماره 8. طراحی گرافیکی و چند رسانه ای
 • بخشهایی مانند اطلاعات و ارتباطات ، تبلیغات و خرده فروشی از کمبود طراحان گرافیک ، معماران طراحی ، هنرمندان سه بعدی و مدلسازان سه بعدی خبر می دهند. علاوه بر این ، برخی از کارفرمایان از استعداد نرم افزارهای خاصی مانند Autodesk Maya ، Substance Painter ، Adobe Photoshop و lender استقبال می کنند.
 • علاوه بر این ، با رشد چشمگیر صنعت خلاقیت دیجیتال (به نظر شما انیمیشن ، بازی و جلوه های بصری) ، تقاضا برای هنرمندان طراحی ، انیماتورها ، هنرمندان طراحی بازی های ویدئویی و هنرمندان جلوه های بصری نیز وجود دارد.
 • بنابراین ، اگر همیشه با هنرهای خلاقانه مبارزه کرده اید ، این زمان شما برای درخشش است!
 • مشاغل مورد نیاز: طراح گرافیک ، انیماتور ، طراح چند رسانه ای ، هنرمند طراحی ، انیمیشن دو بعدی ، هنرمند سه بعدی ، هنرمند جلوه های بصری ، طراح UI ، طراح UX (تجربه کاربری)
 •     شماره 9 پزشکی
 • گزارشات نشان می دهد که متخصصان پزشکی ، به ویژه متخصصان اطفال و پزشکان متخصص در خون شناسی (خون) ، نفرولوژی (کلیه) و درمانگران مشکلات تنفسی ، توجه زیادی را دریافت می کنند. به گفته انجمن بیمارستانهای خصوصی مالزی ، متخصصان واجد شرایط در جراحی مغز و اعصاب ، اورولوژی و اورولوژی نیز تقاضای مداوم دارند. در عین حال ، انجمن ملی قلب مالزی به دلیل افزایش موارد بیماری قلبی ، از نظر متخصص قلب و عروق کم است.
 • اما قبل از ثبت نام در پزشکی در مالزی ، به خاطر داشته باشید که قبل از اینکه بتوانید متخصص شوید ، به مدرک کارشناسی ارشد و تجربه عملی گسترده نیاز دارید. بنابراین مطمئن شوید که شرایط لازم برای انتخاب این حرفه و تخصص را دارید!
 • مشاغل مورد نیاز: چشم پزشک ، متخصص قلب ، مغز و اعصاب ، متخصص زنان و زایمان ، جراح ، متخصص اطفال ، متخصص اطفال ، رادیولوژیست
 •     شماره 10 زنجیره تدارکات و تامین
 • صنایع تدارکات و زنجیره تامین در حال رونق است ، اما به دلیل ساعت های طولانی صنعت و محیط کار سخت ، گزارش هایی مبنی بر کمبود استعدادهای واجد شرایط با تجربه مربوطه وجود دارد. برای حل این مشکل ، شرکت ها مزایای جذابی را برای افراد با استعدادی که مایل به سرمایه گذاری در پیشرفت شغلی خود هستند ارائه می دهند.
 • فدراسیون تولیدکنندگان مالزی (FMM) اظهار داشت که شرکت ها به دنبال متقاضیان بالقوه برای پر کردن پست های مدیریتی در تدارکات و زنجیره تامین هستند. بر اساس اسکن های شیمیایی و پتروشیمی محیطی ، محصولات جانبی صنعت پلاستیک به ویژه به استعدادهای واجد شرایط نیاز دارند تا بتوانند نقش خود را به عنوان مدیران تامین کننده ایفا کنند.
 • مشاغل مورد درخواست: مدیر تدارکات ، مدیر انبار ، مدیر خرید

کار در مالزی و اخذ مجوز اقامت

کسانی که قصد اخذ اقامت مالزی برای کار را دارند باید بتوانند مهارت های لازم را در حرفه خود کسب کنند. و کار آنها باید به نفع جامعه مالزی باشد. در این صورت افراد می توانند برای اقامت موقت اقدام کنند و اگر بتوانند پس از سالها کار و پرداخت مالیات در مالزی زندگی کنند ، می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند.

کار در مالزی و کارت آبی

کارت آبی یکی از ساده ترین راه ها برای دریافت ویزای کار و اقامت در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است. و شرایط برای به دست آوردن آن فقط برای کشورهای اتحادیه اروپا اعمال می شود. به همین دلیل ، کارت آبی و شرایط آن متعلق به مالزی نیست. اگر می خواهید درباره اتحادیه اروپا بیشتر بدانید ، روی عنوان کلیک کنید.

در مالزی با ویزای کاریابی کار کنید

کسانی که مایل به شروع کار در مالزی هستند ابتدا باید دعوت نامه ورود به مالزی را از کارفرمای خود دریافت کنند ، در این صورت می توانند برای ویزای کار به مالزی مراجعه کنند. در این دوره ، آنها باید توسط کارفرما تأیید شوند و مهارت های لازم را در حرفه خود کسب کنند. برای درخواست ویزای جستجوی کار ، شرایط زیر لازم است:

_ توافق با کارفرما

_ پاسپورت معتبر

مقدمه ای بر زبان انگلیسی

گواهی سلامت

فارغ التحصیلان دانشگاه مالزی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا

فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر مالزی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا می توانند به راحتی مجوز اقامت یا ویزای کار را دریافت کنند. اما قبل از آن ، آنها باید با شرکتی که در آن کار می کنند قرارداد ببندند یا تأیید کارفرما را دریافت کنند. در این حالت ، آنها می توانند موقتاً در این کشور بمانند و کار کنند.

برای آشنایی بیشتر با تحصیل در مالزی بر روی نام آن کلیک کنید.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا دارای تحصیلات حرفه ای

اگر شهروندان اروپایی غیرحرفه ای دارای مدرک حرفه ای باشند ، می توانند در یک شرکت شروع به کار کرده و توانایی های خود را به کارفرمایان ثابت کنند. مالزی افرادی را استخدام می کند که به نفع جامعه کار می کنند. و کار منظم تشویق نمی شود. بنابراین ، چنین افرادی که دارای حرفه خاصی هستند به راحتی می توانند برای ویزای کار اقدام کنند و ویزای کار بگیرند و همچنین اقامت موقت در این کشور را دریافت کنند.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که به دنبال آموزش حرفه ای و کار در مالزی هستند

چنین افرادی که می خواهند تحت آموزش حرفه ای قرار بگیرند باید تأیید کارفرما را دریافت کنند. در غیر این صورت ، آنها نمی توانند در مالزی اقامت داشته باشند. دریافت ویزای کار برای چنین افرادی بسیار مشکل تر است. زیرا آنها حرفه خاصی ندارند و تنها دلیلی که کارفرما می خواهد از کار آنها حمایت کند این است که از حمایت مالی قوی برخوردار باشند.

فرآیند درخواست شغل در مالزی

آژانس های کاریابی در مالزی می توانند کار را برای افراد آسان تر کنند. زیرا با مراجعه به این موسسات افراد می توانند با توجه به حرفه ، مهارت و تحصیلات خود شغل مورد نظر را پیدا کنند. البته باید توجه داشت که فرایند درخواست کار در مالزی برای کسانی که دارای تجربه کاری موفق هستند بیشترین سود را خواهد داشت. زیرا آنها می توانند شغل مورد نیاز خود را زودتر بیابند. مراحل درخواست کار در مالزی به شرح زیر است:

_ ارسال رزومه موفق

_ پاسپورت معتبر

_ آشنایی با زبان انگلیسی

گواهی پزشکی

– مصاحبه شغلی با نتیجه موفق

مدارک لازم برای ویزای کار را تهیه کنید.

اسناد و مدارک مورد نیاز برای کار در مالزی

_ گذرنامه

_ از سرگیری

مهارتهای زبان انگلیسی

صلاحیت پزشکی

– بایگانی با توجه به کارفرما یا شرکتی که در آن کار می کنند.

_ شناسنامه و کپی تمام صفحات آن

_ عکسهای با کیفیت

ترجمه مدارک لازم

حداقل دستمزد در مالزی

مهاجران خارجی که توسط کارفرمایان به مالزی آورده می شوند معمولاً ماهیانه بیش از 10،000 رینگیت درآمد دارند. آنها انواع مختلفی از مزایا را دریافت می کنند ، مانند هزینه های حمل و نقل ، کمک هزینه خودرو و حتی گاهی اوقات کمک هزینه راه اندازی (برای خرید لباس و غیره). همیشه داستان هایی از مهاجران در حدود 50،000 RM در ماه وجود دارد ، اما این معمولاً از این قاعده مستثنی است (فقط تعداد کمی از افراد خوش شانس آنقدر درآمد دارند). با 10،000 RM در ماه می توانید زندگی شایسته ای در مالزی داشته باشید. اگر ماهانه 15000 تا 20000 روپیه درآمد دارید ، می توانید بهترین زندگی را در مالزی داشته باشید.

می توانید یک آپارتمان در طبقه آخر اجاره کنید و هر روز در رستوران های خوب غذا بخورید. افراد محلی معمولاً بین 20،000 تا 44،000،000 رینگیت (بدون مدیریت) در ماه درآمد دارند. افرادی که در رستوران ها ، مغازه ها ، فودکورت ها کار می کنند اغلب بخش کوچکی از این درآمد را (معمولاً کمتر از 1000 RM در ماه) به دست می آورند. اگر در یک شغل محلی کار می کنید ، بعید است که ماهیانه بین 5000 تا 8000 روپیه درآمد داشته باشید. البته افراد با مهارت و سالها تجربه درآمد بیشتری کسب می کنند. اگر فقط با قرارداد RM5000 به مالزی بروید ، می توانید بسیار راحت زندگی کنید.

مالیات و هزینه‌های کار در مالزی

همه افرادی که در مالزی زندگی می کنند ملزم به پرداخت مالیات هستند. این افراد شامل مهندسان ، پزشکان ، کارمندان دولت ، صاحبان شرکت ها و حتی کارگران هستند. افرادی که بیمه عمر دارند مالیات بسیار کمی می پردازند. همچنین ، کارگران گروهی که به مالزی مهاجرت می کنند ، اگر درآمدشان بسیار کم باشد ، نمی توانند مالیات پرداخت کنند. و مالیات آنها بر عهده مدیریت نیروی انسانی است.

 • سیستم تامین اجتماعی

سیستم تامین اجتماعی در مالزی آرامش و سلامت شهروندان مالزی را تأمین می کند. هر شهروند مالزی ملزم به مشارکت در سیستم تامین اجتماعی است. و همه کارفرمایان و حتی کارگران ملزم به پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به صندوق تامین اجتماعی هستند. بیمه تامین اجتماعی کلیه حوادث از جمله بیماری ، تصادف ، ناتوانی و مرگ را تحت پوشش قرار می دهد.

 • دریافت صندوق بازنشستگی

صندوق آینده اشتغال می تواند صندوق بازنشستگی سالمندی را ارائه دهد. قانون صندوق بازنشستگی مالزی به افراد اجازه می دهد تا قبل از سن بازنشستگی از صندوق بازنشستگی خارج شوند تا خانه بخرند یا جراحی کنند. میزان هزینه ها و مشارکت صندوق بازنشستگی برای کارفرمایان 12 درصد و برای کارگران 11 درصد است.

 • بیمه درمانی برای کارگران آزاد و کارکنان در مالزی

بیمه درمانی در مالزی یکی از شرکت های بین المللی است. بنابراین ، این شرکت دارای قدرت بالایی در مالزی و کل جهان است. همه کارکنان تحت پوشش کارفرمایان خود هستند. و افرادی که به صورت خصوصی کار می کنند هزینه بیمه درمانی خود را شخصاً پرداخت می کنند.

شرکت های بیمه درمانی مالزی وابسته به مراکز خصوصی و بیمارستان ها هستند. این بدان معناست که افراد دارای بیمه درمانی می توانند به بیمارستان های خصوصی مراجعه کنند و مبلغ بیشتری از مراکز دولتی پرداخت نکنند. اکثر فریلنسرها نیز هزینه بیمه خود را شخصاً پرداخت می کنند یا برخی از آنها توسط کارفرمایان بیمه می شوند.

مشاوره

برای اخذ ویزای کار مالزی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مراحل آن ، لازم است از یک متخصص کمک بگیرید تا کلیه مراحل را به درستی ترین شکل ممکن انجام دهد.

اعتماد شما اعتبار ماست کافیست با مشاوران ما در تماس باشید تا در بهترین شرایط و زمان، امکان مهاجرت شما را در این کشور فراهم سازند.