مشاوره :

021-88451452

کار در ترکیه

آنچه در این مقاله میخوانید

در این مقاله به بررسی شرایط کار در ترکیه و روش های یافتن شغل در این کشور می پردازیم ، همچنین با حداقل دستمزد و مدارک مورد نیاز برای یافتن شغل در ترکیه آشنا می شویم. متقاضیان کار در ترکیه ابتدا باید مجوز کار در آن کشور را دریافت کنند. این کشور می تواند شما را به کشورهای مهم اروپا و آمریکا برساند تا به اهداف بزرگتر خود برسید.

ترکیه کشوری با میراث فرهنگی متنوع است که در مرز اروپا و آسیا واقع شده است. خانه هایی با ساختمانهای زیبا ، پارکهای ملی خیره کننده و جاذبه های فراوان مهاجران زیادی را از کشورهای دیگر به خود جلب کرده است. به دلیل آشفتگی سیاسی و عدم اطمینان روزافزون در منطقه ، صنعت گردشگری پررونق عموماً در سالهای اخیر دچار رکود شده است ؛ اما نشانه هایی از بهبود وجود دارد ، این صنعت هنوز نقش مهمی در اقتصاد ترکیه ایفا می کند.

در صورت داشتن ویزای معتبر ، نیازی به اجازه اقامت در ترکیه ندارید. از سوی دیگر ، خارجیانی که در ترکیه زندگی ، کار یا تحصیل می کنند باید به نزدیکترین ایستگاه پلیس محلی مراجعه کرده و هنگام ورود به ترکیه حضور خود را بدون در نظر گرفتن اعتبار ویزای آنها گزارش دهند. برای کار در ترکیه ، باید به نزدیکترین نمایندگی ترکیه (کنسولگری یا سفارت) بروید تا مجوز کار و ویزا بگیرید. مدارک مورد نیاز برای درخواست شامل گذرنامه ، فرم درخواست ویزا و نامه کارفرما می باشد. کارفرمای شما باید مدارک دیگری را ظرف 10 روز کاری پس از درخواست شما به وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه ارسال کند.

مطالبی که در این مقاله خواهید خواندآنچه در این مقاله خواهید خواند

 • کار در ترکیه
 • کاریابی درترکیه
 • آموزش زبان انگلیسی در ترکیه
 • مشاغل در ترکیه
 • ویزای کار
 • مراحل درخواست شغل در ترکیه
 • میزان دستمزد در ترکیه
 • هزینه‌ها و مالیات کار در ترکیه
 • مشاوره

 کار در ترکیه

اخذ مجوز کار از داخل ترکیه امکان پذیر است. اگر قبلاً اجازه اقامت معتبر برای حداقل شش ماه باقی مانده برای شما صادر شده است ، واجد شرایط استخدام خواهید بود. خارجی هایی که به عنوان گردشگر وارد ترکیه می شوند نمی توانند کار کنند.

از آنجا که 99.8 درصد از جمعیت ترکیه مسلمان هستند ، طبق آمارهای دولتی ، تعطیلات مذهبی بسیار مهم است. دو عید اسلامی ، جشن سه روزه در پایان ماه رمضان و چهار روز عید قربان ، هفت روز از تعطیلات ملی ترکیه را پوشش می دهد. ساعات کار نمی تواند بیش از 45 ساعت در هفته باشد و به طور کلی به شش روز در هفته تقسیم می شود. از نظر فنی ، هیچ هفته کاری استانداردی وجود ندارد. اکثر مشاغل از ساعت 8:30 صبح باز هستند میزان اضافه کاری که کارفرمایان می توانند پرداخت کنند محدود است. مزایای دستمزد که اکثر کارگران دریافت می کنند شامل حمل و نقل و غذا و برخی مشاغل شامل مسکن و تعطیلات یارانه ای می شود. در سالهای اخیر ، مزایای حاشیه ای تا دو سوم کل دستمزد به بخش صنعتی اختصاص یافته است. به استثنای پلیس و نیروهای مسلح ، کارگران ترکیه حق پیوستن به اتحادیه های کارگری موجود را دارند. حق اعتصاب برای اکثریت کارگران ، به استثنای کارهای عمومی در خدمات عمومی ، آموزش ، نفت ، فاضلاب و دفاع ملی و همچنین مسئولین حفاظت از جان و مال.

طبق قوانین کار ترکیه و قانون اساسی ، کارگران باید حداقل 15 سال سن داشته باشند تا بتوانند تمام وقت کار کنند. کودکان 13 تا 14 ساله در صورت ثبت نام در مدرسه یا آموزش حرفه ای می توانند به صورت پاره وقت یا نیمه وقت کار کنند.

کاریابی درترکیه

جستجوی شغل شما بستگی به جایی دارد که می خواهید کار کنید. می توانید مشاغل پاره وقت گردشگری را به صورت آنلاین پیدا کنید. اگر می خواهید در ترکیه تدریس کنید ، ممکن است مجبور شوید شخصاً به مدارس بروید تا از این موضوع مطلع شوید.

بهتر است قبل از ورود به ترکیه کار پیدا کنید. نه تنها برای آرامش خاطر بلکه برای اخذ ویزا و مجوزهای مناسب. اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید ، پورتال های آنلاین مانند TEFL و Dave´s ESL Cafe فهرستی از فرصت های رایگان به روز را ارائه می دهند. روزنامه ها و مجلات بین المللی با بخش طبقه بندی شده نیز ممکن است لیستی از مشاغل را داشته باشند.

کار نیمه وقت

کار پاره وقت ، به ویژه در زمینه گردشگری ، به راحتی در سراسر ترکیه در دسترس است. برای به حداکثر رساندن شانس خود برای یافتن شغل ، هدف شما این است که در ماه مارس یا آوریل به آنجا برسید. این به شما زمان می دهد تا قبل از شروع فصل گردشگری چیزی پیدا کنید. اگر در یک شهر بزرگ کار می کنید ، ممکن است آگهی های شغلی را در تابلوهای خوابگاه جوانان پیدا کنید. در غیر این صورت از کافه ها ، رستوران ها ، هتل ها و باشگاه ها دیدن کنید.

برای این نوع کارها حقوق خوبی دریافت نخواهید کرد و در نتیجه بهترین کار برای جوانانی است که به دنبال پس انداز نیستند. به عنوان مثال ، اگر به طور همزمان کار می کنید ، ممکن است مبلغ کافی برای اجاره خود دریافت کنید و بقیه را با پاداشی که دریافت می کنید به دست آورید!

همچنین توجه داشته باشید که بسیاری از مشاغل نیمه وقت به صورت نقدی پرداخت می شوند و کارفرمایان از ویزای کار پشتیبانی نمی کنند. اگرچه این معمولاً مشکلی ایجاد نمی کند (پلیس ترکیه نگرانی بیشتری نسبت به مهاجرت دارد) ، اما باید توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد غیرقانونی نباید از کارفرمایان ناصادق حمایت کنید.

آموزش زبان انگلیسی در ترکیه

اگر قبل از آمدن به ترکیه نتوانستید شغلی به عنوان معلم دریافت کنید ، ممکن است مجبور شوید شخصاً به مدرسه بروید تا در مورد فرصت های شغلی خود تحقیق کنید. بهترین شرایط (از نظر مدارس و حقوق) نیاز به مدارک رسمی و گواهینامه معلم دارد. اما فرصت های دیگری نیز برای جویندگان کار با مهارت پایین وجود دارد.

اگر احساس می کنید مدارک تحصیلی شما پایین است ، از چندین کالج (مدارس خصوصی) دیدن کنید. حتماً گذرنامه ، کپی مدرک ، گواهی تدریس (در صورت وجود) ، برنامه تحصیلی یا رزومه و عکس به اندازه گذرنامه را همراه داشته باشید. در مدارس خصوصی ، اکثر معلمان بدون گواهی رسمی استخدام می شوند.

در نهایت ، با مدارس کوچک و خصوصی زبان صحبت کنید. صدها مورد در سراسر ترکیه ثبت شده است ، در حالی که برخی از آنها به اسناد رسمی غیر معمول نیاز دارند. اما بسیاری از این مدارس به مدرک دانشگاهی اکتفا می کنند.

در مورد اشتغال پاره وقت ، به خاطر داشته باشید که بسیاری از مدارس زبان (به ویژه مدارس کوچک) ممکن است از ویزای کار پشتیبانی نکنند. در این صورت ، شما باید هر سه ماه یک بار ترکیه را ترک کنید و سپس مجدداً وارد این کشور شوید تا به طور قانونی در این کشور بمانید..

مشاغل در ترکیه

در صورت ورود به ترکیه سایر اشکال کار دشوارتر می شود. اگر قصد دارید به عنوان پرستار بچه کار کنید ، پرتال های آنلاین مانند Anglo-Nannies می توانند به شما در یافتن مکان مناسب کمک کنند. حقوق پرستاران نسبتاً خوب است (مطمئناً در مقایسه با کارکنان بار و رستوران) .

مشاغل مختلف به صورت آنلاین در Joblink ترکیه ارسال می شوند و این مشاغل شامل فرصت های شغلی و فناوری است.

در نهایت ، ممکن است بخواهید به پخش دسته بندی شده مجلات خارج از کشور مانند سرزمین چراغ ها ، که معمولاً به جامعه محلی خدمت می کنند ، نگاه کنید.

ویزای کار

هدف اشتغال / هدف خاص اشتغال

اختصاص‌یافته برای مدرسین / دانشگاهیان

Sports person

اختصاص‌یافته برای هنرمندان

اختصاص به کارگران منطقه آزاد

اختصاص‌یافته برای روزنامه‌نگاران

-اهداف Montage و Repairman

مراحل درخواست شغل در ترکیه

خارجیانی که مایل به کار در ترکیه هستند ابتدا باید از طریق دفاتر کنسولی ترکیه کشور محل سکونت یا ملیت خود درخواست مجوز کار کنند. برای کار در ترکیه ، باید به نزدیکترین کنسولگری یا سفارت ترکیه مراجعه کنید تا مجوز کار و ویزا دریافت کنید. گذرنامه ، فرم درخواست ویزا و نامه کارفرما مدارک مورد نیاز برای درخواست شما هستند.

مدارک دیگر باید ظرف ده روز کاری پس از درخواست کارفرمای شما به وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه (MLSS) ارائه شود.

درخواست های مجوز کار به طور مثبت یا منفی توسط وزارت کار و تامین اجتماعی ارائه می شود. مجوزهای کاری همان مجوزهای اقامت هستند. بنابراین ، در صورت تأیید مجوز کار توسط وزارتخانه ، دفتر کنسولی ترکیه هزینه ورود برای ویزای خارجی ، هزینه مجوز کار و هزینه اقامت را اخذ می کند.

از آنجا که کارت اجازه کار جایگزین مجوز اقامت در ترکیه می شود ، “ویزای کار تفصیلی” صادر شده توسط این دفاتر تنها برای ورود حداکثر تا 90 روز قابل استفاده است. MLSS برنامه ها را حداکثر در مدت 30 روز تکمیل می کند. بلافاصله پس از ورود به ترکیه (قبل از شروع کار) ، باید یک ماه در اداره پلیس محلی ثبت نام کنید تا مجوز اقامت لازم را دریافت کنید.

مجوز کار برای خارجیانی که در مناطق آزاد ترکیه کار می کنند ، افرادی که در واحدهای زیر مجموعه وزارت فرهنگ و گردشگری کار می کنند و خارجیانی که در دانشگاه ها کار می کنند توسط هیئت آموزش عالی صادر می شود.

مطابق مفاد ماده 14 قانون اجازه کار برای اتباع خارجی در ترکیه و همچنین دلایل مندرج در ماده 22 قانون 1 قانون و ماده 16 قانون اجازه کار برای اتباع خارجی ، درخواست مجوز تمدید کار ممکن است به دلایل زیر رد شود:

 • توانایی انعکاس نیروی کار مورد نیاز بازار داخلی
 • وضعیت نامطلوب بازار
 • حفظ امنیت ملی ، نظم ، امنیت ، منافع ، اخلاق و سلامت عمومی.
 • نداشتن مجوز اقامت معتبر اتباع خارجی
 • عدم دریافت گواهینامه های لازم مانند: صلاحیت ، عضویت یا فعالیت ، از سازمان های تخصصی و مرتبط ملی و بین المللی
 • ممنوعیت انجام فعالیت حرفه ای توسط یک شهروند خارجی
 • نداشتن تحصیلات کافی در دانشگاه
 • عدم تایید تابعیت خارجی
 • تصمیم به اخراج یا ممنوعیت ورود به یک شهروند خارجی
 • عدم تمدید اعتبار گذرنامه
 • خروج یک شهروند خارجی از ترکیه به مدت بیش از 6 ماه.

مدارک مورد نیاز برای کار در ترکیه

ممکن است از شما خواسته شود تا برخی از اسناد دیگر را به تشخیص سفارت ترکیه ارائه دهید که متقاضی باید در زمان اعلام شده ارائه دهد.

مدارک مورد نیاز برای درخواست مجوز کار در ترکیه به شرح زیر است:

 • شماره پیگیری کنسولگری (ارائه شده به درخواست سفارت ترکیه).
 • یک عکس (همچنین باید فایل gpg را داشته باشید ، زیرا باید در ارائه درخواست آنلاین ارسال شود)
 • تکمیل فرم درخواست ویزا برای متقاضی قرارداد کار که توسط کارفرمای ترکیه و شخص آن امضا شده است.
 • ترجمه رسمی گذرنامه به ترکی
 • ترجمه رسمی آخرین مدرک به زبان ترکی (حداقل مدرک باید دیپلم باشد)
 • مدارک اقامت
 • کد ملی جمهوری ترکیه ، صادر شده توسط اداره امنیت ترکیه ، برای شهروندان سایر کشورها است.
 • فرم درخواست الکترونیکی
 • آدرس ایمیل کارفرما
 • کد کارفرمای ایالتی

در صورت درخواست مدارک دیگر از سوی سفارت ترکیه ، شخص باید کلیه اطلاعیه ها را ارائه دهد.

مدارک مورد نیاز برای همراهی افراد در مراحل درخواست ویزای کار ترکیه:

 • پرداخت هزینه اقامت برای همسفران
 • اثبات توانایی پرداخت مالی
 • اصل و کپی مدارک هویتی
 • بیمه درمانی اعضای خانواده
 • اخذ شماره مالیات برای اعضای خانواده
 • در صورت درخواست سفارت ، گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهید.

اجزای اصلی درخواست شغل در ترکیه مانند اکثر کشورهای دیگر است. نامه و رزومه خود را آماده کنید. رزومه شما باید حدود یک صفحه باشد (در صورت لزوم دو صفحه) ، کاملاً صحیح و خوانا باشد. علاوه بر نام و اطلاعات تماس ، کارها و مطالعات خود را به ترتیب زمانی از شخص ثالث (با استفاده از نام خانوادگی وی) ذکر کنید.

اطلاعات تماس و آدرس کارفرمایان قبلی را وارد کنید. کارفرمای احتمالی شما می تواند با آنها تماس بگیرد. اگر اطلاعات تماس مرجع را در رزومه خود قید نمی کنید ؛ اگر کارفرمای شما شما را برای مصاحبه انتخاب کند ، احتمالاً رزومه شما را درخواست می کند.

بهتر است از کارفرمای قبلی خود توصیه نامه بگیرید. توصیه نامه کارفرمای قبلی شما نباید بیش از سه یا چهار پاراگراف باشد و باید بر شایستگی شما برای این موقعیت تمرکز کند. در صورت امکان از بزرگنمایی صلاحیت خودداری کنید. کارفرمایان معروف ترکیه ای هستند که اطلاعات مربوط به برنامه ها را بررسی می کنند. اطلاعات جعلی یا اغراق آمیز منجر به شکست مصاحبه شما می شود.

در برخی شرایط ، می توانید بصورت آنلاین درخواست دهید – این امر در ترکیه رو به افزایش است. در صورت درخواست آنلاین ، مطمئن شوید که فرمت برنامه درسی شما هنگام اسکن یا دیجیتالی شدن مشکلی ایجاد نمی کند.

در نهایت ، درخواست خود را به زبان مناسب ارسال کنید. اگر در یک شرکت غربی با شعبه ای در ترکیه کار می کنید ، انگلیسی خوب است. اگر می خواهید برای یک کارفرمای ترک کار کنید که توجه خاصی به بازار ترکیه دارد ، بهتر است CV و نامه مرجع خود را به ترکی ترجمه کنید.

در مصاحبه شغلی خود در ترکیه ، مانند هر مصاحبه کننده دیگری رفتار کنید. شما باید لباس های سخت بپوشید و سعی کنید به موقع به محل برسید.

هنگام پاسخ به سوالات ، مودب و ملاحظه کار باشید ؛ اما صحبت نکنید یا مکالمه را در انحصار خود قرار ندهید. مصاحبه کننده قطعاً از دانش شما در مورد زبان ترکی و شرایط زندگی در ترکیه سوال خواهد کرد. صادقانه پاسخ دهید ؛ اما به خاطر داشته باشید که ادغام شما با فرهنگ ترکیه یک امر مثبت است.

طول مصاحبه ممکن است متفاوت باشد. آنها می توانند از نیم ساعت تا دو یا بیشتر دوام بیاورند ، مخصوصاً اگر از شما خواسته شود که در آزمون مهارت (معمولاً برای متخصصان فناوری اطلاعات و مشاغل مرتبط) شرکت کنید. باز هم می گویم ، در تجربیات خود مبالغه نکنید. به عنوان یک قاعده کلی ، وانمود نکنید که نمی توانید با رزومه یا توصیه خود آن را اثبات کنید..

میزان دستمزد در ترکیه

فردی که در ترکیه کار می کند معمولاً ماهیانه حدود 7،830 TRY حقوق دریافت می کند. محدوده حقوق بین 1980 TRY (کمترین میانگین) تا 35،000 TRY (بالاترین متوسط ​​، حداکثر حداکثر حقوق واقعی).

این متوسط ​​حقوق ماهیانه شامل مسکن ، حمل و نقل و سایر مزایا می شود. حقوق بین مشاغل بسیار متفاوت است.

حقوق در ترکیه از 1980 TRY در ماه (حداقل حقوق) تا 35،000 TRY در ماه (حداکثر متوسط ​​حقوق ، حداکثر حداکثر بیشتر است).

متوسط ​​حقوق ماهیانه 7،830 TRY در ماه است ، به این معنی که نیمی (50٪) از مردم کمتر از 7،830 TRY درآمد دارند ، در حالی که نیمی دیگر بیش از 7،830 TRY درآمد دارند. میانگین نشان دهنده ارزش متوسط ​​دستمزد است. به طور کلی ، شما می خواهید در سمت راست نمودار باشید و گروهی حقوق بالاتر از متوسط ​​دریافت می کنند.

هزینه‌ها و مالیات کار در ترکیه

قانون کار ترکیه 45 ساعت کار در هفته را تعریف کرده است. شرکتهای بزرگ دوشنبه باز هستند: جمعه از ساعت 8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر. با این حال ، این اغلب بسته به شغل تغییر می کند.

با وجود این قانون ، هیچ هفته استاندارد کاری در ترکیه وجود ندارد. در حالی که کارکنان شرکت ها می توانند 45 ساعت در هفته اضافه کار کنند ، خارجیانی که در صنعت گردشگری کار می کنند (به ویژه در بخش بار و رستوران) می توانند بسیار طولانی تر کار کنند.

کارگران ترک در 15 سالگی از مشاغل کامل برخوردارند و فقر گسترده به این معنی است که بسیاری از آنها از این مزیت کامل استفاده می کنند. کودکان زیر 13 سال مشروط به کار نیمه وقت هستند ، مشروط بر اینکه کار بدنی دشوار نباشد و در مدرسه شرکت کنند. حتی کار کودکان غیرقانونی هنوز در ترکیه ، به ویژه در میان خانواده های فقیر و روستایی ، غیر معمول نیست.

اکثر شرکت های ترکیه ای هر سال دو هفته تعطیلات ارائه می دهند. سالها کار وفادار برای افزایش این مقدار طول می کشد ، و جای تعجب نیست که این امر در مورد معلمان نیمه وقت انگلیسی یا معلمان بیشتر صدق نمی کند. این گروه ها باید با یک روز مرخصی در هفته به کار خود ادامه دهند.

کارگران خارجی نباید انتظار داشته باشند که همه تعطیلات استاندارد غربی (مانند کریسمس و عید پاک) توسط کارفرمایان به رسمیت شناخته شود مگر اینکه در شرکت های بزرگ بین المللی کار کنند. اگر در صنعت گردشگری کار نمی کنید ، تعطیلات برای تعطیلات ترکیه داده می شود. در این حالت ، شما باید منتظر فصل طولانی زمستان باشید. بسیاری از کارکنان پاره وقت 7 روز در هفته در طول فصل گردشگری تابستانی کار می کنند.

برای جلوگیری از تورم در این کشور ، ترکیه باید مسائلی مانند مالیات را جدی بگیرد. بنابراین مالیات در ترکیه یکی از مهمترین مواردی است که باید بدانید. به طور خاص ، افراد ملزم به اظهارنامه مالیاتی هر سه ماه به جای سالانه هستند.

مالیات در ترکیه به سه شکل مشمول افراد و شرکت‌ها می‌شود:

مالیات بر ثروت: این مالیات از اموال ، ارث و موقوفات اخذ می شود. املاک و مستغلات به طور کلی تحت پوشش این مالیات است. بسته به نوع ملکیتان ، هنگام مالکیت بین 0.1 تا 0.6 درصد مالیات پرداخت می کنید. اگر ملک شما در محدوده شهرداری است ، برای مثال نزدیک مترو ، مالیات دو برابر می شود. مالیات 0.1٪ از زمین و واحدهای مسکونی ، 0.2٪ مالیات از سایر واحدها و 0 مالیات از زمین برای ساخت و ساز اخذ می شود. زمین های کشاورزی در ترکیه بدون مالیات است.

در صورت فروش این ملک ، 4.8 price از قیمت فروش مالیات به عهده خریدار و فروشنده است. البته اگر ملک به اقوام فروخته شده باشد ، این درصد نصف می شود.

مالیات بر ارث و هدیه می تواند بین 4 تا 30 درصد متغیر باشد. این مالیات در طول 5 سال و اغلب در دو قسط سالانه پرداخت می شود.

مالیات بر هزینه: مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر بانک و بیمه و حق تمبر برخی از مالیاتی است که از هزینه ها اخذ می شود. مهمترین آنها مالیات بر ارزش افزوده است که می تواند بین 1 تا 23 درصد و اغلب با نرخ 18 درصد متغیر باشد. این مالیات شامل خرید بانک ها و شرکت های بیمه می شود. اگر آنها نمی خواهند این مالیات را پرداخت کنند ، باید 5 درصد مالیات بر میزان وام و بیمه بپردازند. حق تمبر همچنین به انواع اسناد مانند قراردادها ، قراردادها ، اسناد و اوراق مشارکت سرمایه گذاری و صورت های مالی اشاره دارد. این بخش شامل یک درصد مالیات است.

مالیات بر ارزش افزوده برای شرکتهای داخلی 18 درصد ، برای خودروهای کرایه ای 23 درصد و برای سایر خودروها 8 درصد است.

مالیات بر درآمد: این مالیات بر سود حاصل از فروش امتیاز ، سهام ، حق امتیاز و غیره ، در مورد دستمزد بلند مدت به دست آمده در ترکیه ، یا اجاره ، یا هرجای جهان است. مهم نیست از کجا سود دریافت می کنید ، باید مالیات آن را بپردازید. افرادی که در ترکیه زندگی می کنند باید مالیات بر تمام درآمد حاصل از تجارت در هر نقطه از جهان پرداخت کنند. افراد غیر مقیم نیز باید از مشاغل یا اموال شخصی خود و سود ناشی از مشاغل کوچک مالیات بگیرند. تفاوت مالیاتهای مقیم در این است که شامل کسر مالیات و تسهیلات اعتباری است. این میزان معمولاً بین 15 تا 40 درصد متغیر است.

شرکت هایی که تمام محل کار خود را در ترکیه دارند یا مقیم هستند باید تمام مالیات را بپردازند ، اما شرکت هایی که شعبه یک شرکت خارجی هستند فقط باید بخشی از مالیات را بپردازند.

مشاوره

برای اخذ ویزای کار ترکیه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مراحل آن ، لازم است از یک متخصص کمک بگیرید تا کلیه مراحل را به درستی ترین شکل ممکن انجام دهد.

در این مقاله شرایط کار در ترکیه و روش های یافتن شغل در این کشور را بررسی کرده و همچنین با حداقل دستمزد و مدارک لازم برای جستجوی کار در ترکیه آشنا می شویم. متقاضی کار در ترکیه ابتدا باید مجوز کار در این کشور را دریافت کند. این کشور می تواند شما را به اهداف بزرگتر خود در کشورهای بزرگ اروپا و آمریکا برساند.

اعتماد شما اعتبار ماست کافیست با مشاوران ما در تماس باشید تا در بهترین شرایط و زمان، امکان مهاجرت شما را در این کشور فراهم سازند

.